Kérhetjük a palackdíjat?

2024-08-13

A népszerű állatfotók helyett egy kevésbé látványos, de többszörösen hasznosuló kép. A műanyag-, a fém- és az üvegpalackok visszaváltási díját ezzel a QR kóddal lehet az állatkerti állatok javára, közvetlenül Alapítványunknak utalni.

A visszaváltható palackok 50 forintot érnek, - sok kicsi sokra megy! Sok kicsi lépés a környezetvédelemben, az anyagok újrahasznosításában, a túlfogyasztás káros hatásainak visszaszorításában, és újabb forintok, amelyekből játékokat, környezetgazdagító eszközöket vehetünk az állatoknak, javíthatjuk tartási körülményeiket.

Vidd vissza a palackokat és ha megteheted, hogy lemondj egy jótékony cél érdekében az ötven forintokról, akkor kérünk: olvasd be a kódunkat a visszaváltó automatánál! Így közvetlenül és egy egyszerű lépéssel Alapítványunkhoz érkezik a palackok visszaváltási díja!

Ezúton is köszönjük a támogatásodat!