Vessünk véget a bocstalanságnak!

2010-12-18

Az Oázis Kertészet idén is támogatja az Állatkerti Alapítványt, méghozzá egy igazán szép cél érdekében.
Likeold az Oázis Kertészetet a Facebookon, hogy legyen kis jegesmacink!

A két jegesmedvénk, Lady és Vitus 1994 óta élnek együtt a Budapesti Állatkertben. Lady itt is született, a hím pedig a Kölni Állatkertből érkezett a magyar fővárosba. Bár az utóbbi 16 évet mindvégig együtt töltötték, utódjuk nem született (az utolsó Budapesten született jegesmedvebocs éppen Lady volt 1990-ben.) Vitus már nagyon régen szeretne bocsokat, de sajnos Ladytől, mint egy vizsgálat is kiderítette, biztosan nem lehet...

Minden új Facebook rajongójuk nevében az Oázis Kertészet 50 Ft-ot adományoz Alapítványunknak!
A számláló összege 50 Ft-tal növekszik minden oldal likeolása után, és a 2010. december 15-31. összegyűlt összeget átadják Alapítványunknak.

Az Oázis az összegyűlt pénzből segít, hogy a világ állatkertjei közti csereprogram részeként egy gyönyörű medvelány kerülhessen Vitus mellé!

Megosztom