Újra itt a karácsonyi képeslapküldő szolgálat!

2022-12-08

Idén is a felelősségteljes szeretet ölelheti át a karácsonyt, hiszen sok rokonunkkal, barátunkkal nem tudunk együtt lenni az ünnepekkor. De széppé teheted a karácsonyt azoknak is, akikkel nem találkozol: küldj nekik karácsonyi képeslapot az Állatkertből!

Akkor is gondolunk szeretteinkre, ha személyesen nem találkozhatunk velük. A különböző ünnepekkor népszerű képeslapküldő szolgálatunkkal most karácsonykor ismét egy állatkerti karácsonyi lapot küldhetsz szeretteidnek Alapítványunk segítségével úgy, hogy egyúttal az állatkertet is támogatod.

Nincs más teendőd, mint kiválasztani az online örökbefogadás menüpontban a zsiráfos vagy a szános karácsonyi képeslapot, kitölteni az adataidat és megjelölni, hogy kinek küldjük az „oklevelet”, azaz a képeslapot. A közlemény rovatba pedig írd meg, hogy ki szerepeljen a képeslap aláírójaként.

A kedves, nyomtatott képeslapon a következő szövegek szerepelnek:

Karácsonyi képeslap - zsiráfos:

Szép Tündérország támad föl szívemben

Ilyenkor decemberben.

A szeretetnek csillagára nézek,

Megszáll egy titkos, gyönyörű igézet,

Ilyenkor decemberben.

Juhász Gyula Karácsony felé című versével kívánok Boldog Karácsonyt és békességes Új esztendőt!

Szeretettel: ..."

Karácsonyi képeslap - szán:

„Tegnap harangoztak,

Holnap harangoznak,

Holnapután az angyalok

Gyémánt-havat hoznak."
(Ady Endre: Kis karácsonyi ének)

Az angyalok mellett segíthetnek az állatkert állatai is, hogy szép ünneped legyen!

Kívánok Boldog Karácsonyt és békességes új esztendőt!

Szeretettel: ... "

A képeslapküldő szolgáltatásunkat 3000 Ft-ért veheted igénybe, amit a Alapítványunk az állatkerti állatok tartási körülményeinek javítására fordít.

Köszönjük, ha ezzel is támogatod az Állatkertet.