Szülői értekezlet az Állatkerben!

2006-06-07

Június 11-én 13 órakor várunk minden kedves nevelőszülőt az Állatkertben tartandó soros szülői értekezletre.
A 2005. október 2. óta örökbefogadók meghívója egyben belépőjegy is ezen a napon.

Az állatok gondozóitól sok érdekességet tudhatnak meg az értekezleten résztvevők. Részletesn beszámolnak az örökbefogadott állatok szokásairól viselkedésükről sokszor érdekes, izgalmas, vidám vagy éppen szomorú történetekkel fűszerezve az elhangzottakat.

A program ugyan 13 órakor kezdődik, de már a kilenc órai nyitástól várjuk a kedves nevelőszülőket, a leendő nevelőszülőket és persze minden érdeklődő látogatót.

A gondozók a Noé Arénánál fogadják majd Önöket egy azonosító sorszámmal, mely alapján mindenki meglelheti saját állata gondozóját. Az azonosító sorszámok listáját az alapítvány irodájánál találhatják kifüggesztve.

Irodánk 10 - 16 óráig nyitva áll az örökbefogadni vágyók és az érdeklődők előtt.

A nevelőszülők a meghívó ellenében ajándékot is kapnak!

Kellemes időtöltést kívánnak az alapítvány munkatársai!