Séta a kulisszák mögött!

2012-03-10

Biztos tűnődött már azon, hogy az állatkert zárása után milyen jó lenne maradni még egy kicsit és kifürkészni, vajon mit csinálnak éjszaka az állatok. Most végre itt a rendkívüli alkalom: jöjjön el zárás után, fedezze fel az Állatkert különleges esti hangulatát!

Szakvezetőinkkel bebarangolhatja a Kertet, segítségükkel betekintést nyerhet a kulisszák mögé is. A séta során számos állatkerti titokról fellebbentjük a fátylat.

A semmihez sem hasonlítható esti atmoszféra, a sejtelmes hangok és az éjszakára készülődő állatok nem mindennapi élménnyel ajándékozzák meg e különleges túra résztvevőit.

A soron következő sétára 2012. szeptember 13-án, csütörtökön este 18:00-tól kerül sor.

A tavalyi évek során látogatóink jártak a zsiráfok fellegvárában, kézbe vehettek egy óriáskígyót, megismerkedhettek Gézával, a tapírral és bekukkanthattak az akvárium kulisszái mögé is. Reméljük sokan kedvet kapnak, és megnézik az esti Állatkertet.

Jegyek 5000 Ft-os egységáron kaphatók az Alapítvány irodájában, vagy átutalással előre kifizethetők. Az ár magában foglalja a belépődíjat és a szakvezetéses séta részvételi díját is. A jegyek korlátozott számára tekintettel kérjük, időben biztosítsa helyét.

Jelentkezni lehet személyesen az Alapítvány irodájában minden nap 9-től 17:00-ig, vagy elektronikusan az info@allatkertialapitvany.hu email címen.
Eső esetén a sétát másnap rendezzük meg.

Hangulatképek a korábbi sétákról a galériában!

Megosztom