Nevelőszülők Találkozója október 7-én!

2012-09-27

Szeretnénk emlékeztetni mindenkit, hogy a soron következő Nevelőszülők Találkozója 2012. október 7-én, vasárnap kerül megrendezésre. Kérjük a meghívót ne felejtsék otthon, hiszen az a nevelőszülők részére egyben belépőjegyként is szolgál.

Program:

11.00 Megnyitó - Nevelőszülőket köszönti prof. dr. Persányi Miklós, az Állatkert főigazgatója és Bács Ferenc, színművész

11.15 Szakvezetéses állatkerti séta, valamint növénykerti érdekességek bemutatása. Indulás a Barlangteremből csoportokban.

12.30 Szülői értekezlet

13.45 Tombola-sorsolás

Egész napos programjaink (10.00-17.00)

Ugrálj a trambulinon! - Orczy Kalandpark bemutatója Japánkertben

Kisszikla: Véradás (részletek a lenti linken!)

Kert szerte: Állomásjáték

Tombola nyeremények:
Fődíj: Danubius Hilton Budapest felajánlásaként egy éjszaka tartózkodás két fő részére a szálloda egyik panorámás szobájában reggelivel gyertyafényes vacsorával.

Számos nyeremény vár gazdára, többek között:
Egészségbérlet a Firstmed Centers Kft-től, értékes könyvek a Tessloff és Babilon kiadótól, Ziegler ostya finomságok, plüss vadállatok a Bear Impex és a Simex Kft-től, belépők a Sziklakórházba, az Orczy Kalandparkba és az eXbox-ba , IMAX mozijegyek, valamint az Oázis Kertészeti Kft. utalványai.

A tombolajáték bevételével az alapítvány az állatkifutók berendezésének gazdagítását támogatja.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy az Állatkert Főkapuja felújítás alatt áll, így az Elefántkapunál léphetnek be a meghívójukkal! Emellett idén is megrendezik az Állatkert környékén a Budapest Maraton futóversenyt, a forgalmi változásokat a lenti linkre kattintva olvashatják.

Az esetleg kialakuló hosszú sorban állás elkerülhető, ha az Alapítvány irodájában elővételben vásárolják meg kísérőiknek a jegyeket. (Minden nap nyitva vagyunk reggel 9 órától 17:30-ig.)

Mindenkit sok szeretettel várunk vasárnap már reggel 9 órától!