Nevelőszülők Találkozója október 4-én!

2009-09-09

Szeretnénk emlékeztetni mindenkit, hogy a soron következő Nevelőszülők Találkozója 2009. október 4-én, vasárnap kerül megrendezésre. Kérjük a meghívót ne felejtsék otthon, hiszen az a nevelőszülők részére egyben belépőjegyként is szolgál.

Program:

11.00 Megnyitó - Nevelőszülőket köszönti Sebestyén Zsolt, alapítványi titkár

Ünnepélyes keretek között köszöntjük új örökbefogadóinkat, Katus Attila aerobik világbajnokot és a női kajakpoló csapatot!

11.15 Szakvezetéses állatkerti séta, valamint növénykerti érdekességek bemutatása. Indulás a Főtérről csoportokban.

12.30 Szülői értekezlet

13.45 Tombola-sorsolás

14:30 Vidrasors című film vetítése a Barlangteremben

14:30 Állatbemutató a Noé arénában

15:00 Ferencváros Jégkorong Szakosztálya örökbe fogadja Olgát, a pusztai sast. Lehetőségük nyílik fotózásra és autogram kérésre is!

Tombola nyeremények:

Fődíj: a Hotel Benczúr felajánlása:
Kétágyas superior szoba félpanzióval két éjszakára

Számos nyeremény vár gazdára, többek között:
Egészségbérlet a Firstmed Centers Kft-től, értékes könyvek a Tessloff és Babilon valamint a Kossuth kiadóktól, Ziegler ostya finomságok, plüss vadállatok a Bear Impex és a Simex Kft-től, éves Vadon, Süni magazin előfizetések.

A tombolajáték bevételével az alapítvány az állatkifutók berendezésének gazdagítását támogatja.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy az esetleg kialakuló hosszú sorban állás elkerülhető, ha az Alapítvány irodájában elővételben vásárolják meg kísérőiknek a jegyeket. (Minden nap nyitva vagyunk reggel 9 órától 17-ig.)

Kérjük, vegyék figyelembe, hogy az október 4-ei Budapest Maraton futóverseny miatt a Városliget egy része lezárásra kerül, és csak korlátozottan lehet majd megállni az Állatkert környékén.

Mindenkit sok szeretettel várunk vasárnap már reggel 9 órától!

SPAR Budapest Nemzetközi Maraton és Futófesztivál

A 24. Budapest Maratonra október 4-én kerül sor.
Az Állatkert és a futóverseny szervezői közötti megállapodás értelmében az állatkerti nevelőszülők 50%-os kedvezménnyel nevezhetnek az esemény bármely távjára.
A kedvezmény igénybevételéhez szükséges az érvényes oklevél felmutatása!

Az idei SPAR Budapest Nemzetközi Maraton és Futófesztivál rajtszámai nem csak a futáshoz kellenek, de segítségükkel december 31-ig a 14 éven aluliak ingyen, az idősebbek féláron válthatnak belépőt az Állatkertbe.