Nevelőszülők Találkozója május 15-én!

2011-05-06

Szeretnénk emlékeztetni mindenkit, hogy a soron következő Nevelőszülők Találkozója 2011. május 15-én, vasárnap kerül megrendezésre. Kérjük a meghívót ne felejtsék otthon, hiszen az a nevelőszülők részére egyben belépőjegyként is szolgál.

Program:
11.00 Megnyitó - Nevelőszülőket köszönti prof. dr. Persányi Miklós, az Állatkert főigazgatója

11.15 Szakvezetéses állatkerti séta, valamint növénykerti érdekességek bemutatása. Indulás a Főtérről csoportokban.

12.30 Szülői értekezlet

13.45 Tombola-sorsolás

14:00 Nagyon zöld könyv bemutatója a Japánkertben

14:30 Állatbemutató a Noé arénában

A nap folyamán 9 és 16 óra között véradásra is lesz lehetőség. Kérjük Önöket segítsék az Országos Vérellátó Szolgálat munkáját.

Tombola nyeremények:

Fődíj: Danubius Hilton Budapest felajánlásaként egy éjszaka tartózkodás két fő részére a szálloda egyik panorámás szobájában reggelivel gyertyafényes vacsorával.

Számos nyeremény vár gazdára, többek között:
Egészségbérlet a Firstmed Centers Kft-től, értékes könyvek a Tessloff és Babilon valamint a Kossuth kiadóktól, Ziegler ostya finomságok, plüss vadállatok a Bear Impex és a Simex Kft-től, éves Vadon, Süni magazin előfizetések, belépők Fővárosi Nagycirkuszba, IMAX mozijegyek, valamint az Oázis Kertészeti Kft. utalványai.

A tombolajáték bevételével az alapítvány az állatkifutók berendezésének gazdagítását támogatja.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy az esetleg kialakuló hosszú sorban állás elkerülhető, ha az Alapítvány irodájában elővételben vásárolják meg kísérőiknek a jegyeket. (Minden nap nyitva vagyunk reggel 9 órától 18:30-ig.)

Mindenkit sok szeretettel várunk vasárnap már reggel 9 órától!

Megosztom