Nevelőszülők Találkozója 2008. október 5-én!

2008-09-27

Szeretnénk emlékeztetni mindenkit, hogy a soron következő Nevelőszülők Találkozója 2008. október 5-én, vasárnap kerül megrendezésre. Kérjük a meghívót ne felejtsék otthon, hiszen az a nevelőszülők részére egyben belépőjegyként is szolgál.

Program:

11.00 Megnyitó - Nevelőszülőket köszönti Dr. Persányi Miklós, az Állatkert főigazgatója
11.15 Szakvezetéses állatkerti séta, valamint növénykerti érdekességek bemutatása. Indulás a Főtérről csoportokban.
12.30 Szülői értekezlet
13.45 Tombola-sorsolás
14:30 Állatbemutató a Noé arénában
15.30 Lulu, a világszám- Filmvetítés a Barlangteremben

Tombola nyeremények:

Fődíj: Hegyvidék SCH Üdülőszálloda-lánc családi hétvégi üdülése

Emellett, számos nyeremény vár gazdára, többek között:
Anda Present ajándékcsomagok,Mini csomag a Firstmed Centers Kft-től, értékes könyvek a Tessloff és Babilon valamint az Alexandra kiadóktól, Ziegler ostya finomságok, plüss vadállatok a Bear-Impex Kft-től, éves Vadon, Süni és National Geographic Kids előfizetések, társasjátékok a Gémklubtól és zamatos Gloria Jeans kávékülönlegességek.

A tombolajáték bevételével az alapítvány az állatkifutók berendezésének gazdagítását támogatja.

Sok szeretettel várjuk vasárnap már reggel 9 órától!