Nevelőszülők találkozója 2007. június 24-én!

2007-06-21

Kedves Nevelőszülő!

Szeretnénk emlékeztetni, hogy a rendkívüli szülői értekezlet június 24-én vasárnap kerül megrendezésre. Kérjük a meghívót ne felejtsék otthon, hiszen ez a nevelőszülők részére egyben belépőjegyként is szolgál.

Program
11:00 Megnyitó – Nevelőszülőket köszönti Palugyai István az Alapítvány elnöke és Pogány Judit színművésznő
11:15 Madagaszkár kampány az Állatkertben, Szabon Márta az Állatkert szakreferense bemutatja a kampányt egy meglepetés kíséretében
11:30 Szakvezetéses állatkerti séta, valamint növénykerti érdekességek bemutatása. Indulás a Főtérről csoportokban.
13:00-13:45 Szülői értekezlet
13:45 Tombola-sorsolás
14:30 Állatbemutató a Noé arénában

Tombola nyeremények:

Fődíjak: Bécsi utazás állatkert-látogatással 2 fő részére, valamint a Hotel Benczúr ajándékai.
Emellett számos nyeremény vár gazdára, többek között:
Családi belépő a Fővárosi Nagycirkuszba, éves Vadon Magazin előfizetések, az Oázis Kertészet és a Dzsungel Kávézó és Étterem utalványai, értékes könyvek, játékok a Gulliver Kft.-től, MM Zoo plüss állatok Ziegler-ajándékcsomag és Haribo meglepetések

A tombolajáték bevételével az alapítvány az állatkifutók berendezésének gazdagítását támogatja.

Sok szeretettel várjuk vasárnap már reggel 9 órától!