Megjelentek a 2013-as naptárak!

2012-11-02

Megjelentek a 2013-es évre szóló naptárak, mely a Fővárosi Állat-és Növénykert lakóit mutatja be.
Újdonság! Idén készítettünk egy asztali naptárat is!
A naptárak megvásárlásával Ön támogatja az Állatkertet, és szebbé varázsolja az itt élő állatok mindennapjait!

Az exkluzív, állatkerti kedvencek képeivel illusztrált naptár csak az Állatkerti Ajándékboltban és a www.ajandekozoo.hu webshopon keresztül vásárolható meg.

A falinaptár 12 oldalas, 20*20 cm-es, névnapos kivitelezésű.

Az asztali naptár 12 oldalas, 9*15,5 cm-es.

A fotókat László Melinda, az Alapítvány fotósa készítette.

Naptárainkban találhatnak képet többek között a sivatagi rókáról, zebráinkról, Bongoról, a csodaszép gorillagyerekről és természetesen nagymacskáinkról is.

A naptárak segítségével otthonába, irodájába varázsolhatja az állatkert hangulatát.

Falinaptár ára: 690 Ft
Asztali naptár: 950 Ft

Postaköltség mind a két naptár esetében 250 Ft.

A naptárak megvásárolhatóak a hét minden napján az Alapítvány irodájában nyitva tartási időben vagy megrendelhető a www.ajandekozoo.hu oldalon.