Már kapható a 2011-es állatkerti naptár!

2010-12-08

Megjelent a 2011-es évre szóló naptár, mely a Fővárosi Állat-és Növénykert lakóit mutatja be.
Megvásárlásával Ön támogatja az Állatkertet, és szebbé varázsolja az itt élő állatok mindennapjait!
Ára: 690 Ft

Az exkluzív, állatkerti kedvencek képeivel illusztrált naptár csak az Állatkerti Alapítvány irodájában vásárolható meg.
A naptár 12 oldalas, 20*20 cm-es, névnapos kivitelezésű.

A fotókat László Melinda, az Alapítvány fotósa, és Bagosi Zoltán, az Állatkert fényképésze készítette.

Mindannyiunk kedvenceiről - többek között Bongóról, a gorillakölyökről, Saidról, a zsiráf gyerekről, és Moiráról, az orangutan kislányról is találnak benne képeket.

A naptárak segítségével otthonába, irodájába varázsolhatja az állatkert hangulatát.

Ára: 690 Ft, postaköltség: 200 Ft.

A naptárak megvásárolhatóak a hét minden napján az Alapítvány irodájában nyitva tartási időben vagy megrendelhető emailben - info@allatkertialapitvany.hu - a letölthető megrendelőlap kitöltésével.

Megosztom