Már kapható a 2009-es Állatkerti naptár!

2008-12-08

Megjelent a 2009-es évre szóló naptár, mely a Fővárosi Állat-és Növénykert lakóit mutatja be.
Megvásárlásával Ön támogatja az Állatkertet, és szebbé varázsolja az itt élő állatok mindennapjait!

Az exkluzív, állatkerti kedvencek képeivel illusztrált naptár csak az Állatkerti Alapítvány irodájában vásárolható meg.
A naptár 12 oldalas, 20*20 cm-es, névnapos kivitelezésű. A fotókat László Melinda, az Alapítvány fotósa, és Bagosi Zoltán az Állatkert fényképésze készítette.
Mindannyiunk kedvenceiről többek között Ladyről, a jegesmedvéről, Eboboról a kamasz gorillafiúról, és Ingridről, az idén érkezett cseh zsiráflányról is találnak benne képeket.
A naptárak segítségével otthonába, irodájába varázsolhatja az állatkert hangulatát.

Ára: 890 Ft, postaköltség: 200 Ft.

A naptárak megvásárolhatóak minden nap az Alapítvány irodájában nyitva tartási időben vagy emailben - info@allatkertialapitvany.hu - a letölthető megrendelőlap kitöltésével.