Köszönet támogatóinknak

2015-06-26

Kiemelt támogatóinkat Tündér, a három éves láma-lányka köszöntötte a Holnemvolt Parkban azon az összejövetelen, amelyen Alapítványunk megköszönte támogatásukat.

Az idei rendezvény fókuszában  a vurstli-hangulat felidézése volt, hiszen ebben az évben még használhatók a HNVP műemléki védettséget élvező attrakciói. (Aztán majd a néhány év múlva megnyíló új állatkerti részleg keretében működnek tovább.)

Így a kellemes este keretében támogatóink kiélvezhették a hullámvasút és a körhinta csodáit, s híven a hajdani vurstli világához gólyalábosok és verklis is szórakoztatta őket.

Akik a hűvös idő ellenére is eljöttek, remekül érezték magukat. Köszönet kitartásukért, és azért, hogy támogatják Alapítványunkat, s ezzel az Állatkertet.