Kedves Nevelőszülő!

2007-10-01

Szeretnénk emlékeztetni, hogy a soron következő Nevelőszülők Találkozója az Állatok Világnapjához kapcsolódva 2007. október 7-én, vasárnap kerül megrendezésre. Kérjük a meghívót ne felejtsék otthon, hiszen az a nevelőszülők részére egyben belépőjegyként is szolgál.

Program

11.00 Megnyitó – Nevelőszülőket köszönti Dr. Persányi Miklós az Állatkert főigazgatója és Gálvölgyi János az Állatkerti Alapítvány védnöke
11.20 Szakvezetéses állatkerti séta, valamint növénykerti érdekességek bemutatása. Indulás a Főtérről csoportokban.
12.30-13.30 Szülői értekezlet
13.45 Tombola-sorsolás
14.30 Állatbemutató a Noé arénában
15.30 Állkerti történetek – Filmvetítés a Barlangteremben

Tombola nyeremények:

Fődíjak: Bécsi utazás állatkert látogatással 2 fő részére, valamint a VIVAnet ajándékai.
Emellett, számos nyeremény vár gazdára, többek között:
Családi belépő a Fővárosi Nagycirkuszba, éves Vadon Magazin előfizetések, az Oázis Kertészet utalványai, értékes könyvek az Alexandra Könyvkiadótól és a Typotex Kiadótól, játékok a Régió Játék Nagykereskedemi Kft.-től, valamint MM Zoo plüss állatok az Állatkert ajándékboltjától.
A tombolajáték bevételével az alapítvány az állatkifutók berendezésének gazdagítását támogatja.

Sok szeretettel várjuk vasárnap már reggel 9 órától!

Támogatók: