Kedves Állatkerti Nevelőszülők!

2006-09-17

Október1-én, vasárnap rendezzük a XIV. Nevelőszülők Találkozóját. Már 9 órától várjuk Önöket: érdemes az állatkert reggeli hangulatát is megismerni.
Kérjük, a rendezvényre szóló meghívót ne felejtsék majd otthon, hiszen az, belépőjegy is egyben.

Természetesen a programokba nem csak nevelőszülők, hanem meghívóval nem rendelkező érdeklődők és látogatók is bekapcsolódhatnak, nekik azonban belépőjegyet kell váltaniuk.

A program:

A találkozó megnyitása a Főbejáratnál.
Köszöntőt mond Dr. Bogsch Ilma, az állatkert főigazgatója és Palugyai István, az alapítvány elnöke
Vendégeink: közismert nevelőszülők

Állatkerti séta
Szakvezetőkkel, csoportokban. Indulás a Főbejárattól

Örökbefogadási lehetőség az alapítvány irodájában, a Főkapunál

Szülői értekezlet
A Főbejárat előtti téren és környékén

Állatbemutató a Noé Arénában

Tombola sorsolás
500.-Ft értékű tombolajegyet vásárolhat:
9-12-ig a Főkapunál,
12.30-13.30-ig az irodánkban,
14-15-ig a Noé Arénánál.

A tombolajáték bevételével az alapítvány állatok beszerzését támogatja.

Gézának, a régóta agglegény életet élő tapírunknak szeretnénk egy csinos arát szerezni.
Nem csak az ara árát, hanem az utiköltségét is össze kell gyűjtenie az alapítványnak, hiszen nagy valószínűséggel Dél-Amerikából érkezik majd.
Jenő, a jácintkék ara megözvegyült. Boldogsága érdekében neki is sürgősen párra van szüksége.
Hamarosan megnyílik a Nagy-tónál a Krokodil-ház. Leghőbb vágyunk és még sok hüllőrajongónak, hogy a világ legnagyobb gyíkja - egy Kommodói varánusz is lakója legyen az új, és kényelmes háznak.

Reméljük, hogy a tombola játék olyan sikeres lesz, hogy ezek az állatok mihamarabb lakói lehetnek az Állatkertnek.

Tombola nyeremények:

Fődíj:
Egy napos kirándulás Bécsbe két fő részére
Kétszemélyes vacsora a Hotel Beczúrban

További értékes nyeremények: könyvek, jegyek a Tropicariumba és a Fővárosi Nagycirkuszba, egy éves előfizetés a Vadon és a Süni magazinokra, Szamos Marcipán ajándékcsomag, „igazi” plüss vadállatok és egyéb érdekes „dolgok”.

Reméljük, felkeltettük érdeklődésüket és szívesen játszanak velünk.

Várjuk szeretettel Önöket október 1-én, a Nevelőszülők Találkozóján!