Idén is lesz Jótékonysági Retrobuli az állatokért!

2024-07-08

Augusztus 8-án ismét összeállnak népszerű barátaink, hogy egy fantasztikus Retrobulit tartsunk az állatokért, ezzel is köszöntve az Állatkertet, másnap esedékes születésnapja alkalmából. A helyszín minden eddiginél izgalmasabb lesz: a Biodómban „vezényli” a Fergeteg Partyt DJ Dominique.

A műsort tehát a Biodómban élvezheti állatbarát közönségünk, bebiztosítva az időjárás viszontagságai ellen. Már maga a helyszín is különleges élményt kínál, hát még azok a sztárok, akik e jeles alkalommal meglátogatják örökbefogadott állatukat is! Régi kedvelőink már tudják, milyen sok híres-neves állatbarát pártolónk van: például Balázs Andi, Demjén Ferenc, Forgács Gábor, Geszti Péter, Keresztes Ildikó, Németh Kristóf, Oroszlán Szonja, Puskás-Dallos Péter, Szigeti Ferenc, Zoltán Erika, - közülük többen is ott lesznek örökbe fogadott állatuk kifutójánál az Állatkertben, a Biodómban rendezendő Fergeteg Party előtti közönségtalálkozón.

Új név támogatóink között: Csepregi Éva, a Neoton Família népszerű énekesnője lesz az egyik sztárvendég a Fergeteg Partyn! Őt, mint Dáriusz tiszteletbeli nevelő anyukáját mutattuk be a minap, meglepetést is sejtetve egyúttal. Most eláruljuk: a Neoton Família népszerű énekesnője lesz az egyik fellépő a Fergetegpartyn.

Figyelem! Belépés nem az Állatkert Főbejáratánál, hanem az elefántkifutóhoz közelebb eső, ú.n. Elefántkapun lehetséges, majd a közönségtalálkozó után az Állatkert területén áthaladva lehet eljutni a Biodómba. Akik csak a Fergeteg Party-ra érkeznek, 19:30-tól léphetnek be Biódóm Főbejáratán az Állatkerti körúton.

Részletes program:

18:30-19:30: A Fergeteg Party előtt közönségtalálkozó sztárvendégeinkkel! Találkozz kedvenceiddel az örökbefogadott állataik kifutójánál!

- Csepregi Évával és Németh Kristóffal a tigris kifutónál találkozhattok

- Szigeti Ferenc az elefántoknál vár titeket

- Zoltán Erikát a kis panda kifutónál találjátok majd

- Balázs Andi az örökbefogadott racka juhokat látogatja meg

- Sipos F. Tamással a zsiráfoknál lehet találkozni

- Fehér Anna és Nemcsák Károly pedig a huculoknál, a Pónikarámnál várja a látogatókat.

20:00-22:00: Fergeteg Party, ahol DJ Dominique ismét fantasztikus hangulatot varázsol majd, egészen különleges helyszínen, a Biodómban!

- Fellépőink között lesz a Neoton Família népszerű énekesnője, Csepregi Éva, s velünk tart Zoltán Erika, Balázs Andi, Németh Kristóf is, előadja legnagyobb slágereit Sipos F. Tamás, s Szigeti Ferenctől, a Karthago tagjától is hallhatjuk a csodálatos Requiemet.

A hagyományokhoz híven Alapítványunk mindenkit megvendégel egy hagyományos zsíros kenyérrel, amire jól csúsznak majd Lajsz András tüzes koktéljai.

Jegyek kaphatók az Állatkert jegypénztáraiban és online a Fővárosi Állat- és Növénykert jegyértékesítési weboldalán 5800 Ft-os egységáron.

Megújuló információkat Alapítványunk Facebook oldalán, és a Facebook eseménynél közöljük.

Facebook játék szabályzat itt elérhető.