Holdfényes állatkerti kalandozás

2012-06-13

A napfényes Budapesti Állatkertet évente több mint egy millióan csodálják meg. Az éjszakai állatkert különleges, semmi máshoz nem hasonlítható hangulatát csak jóval kevesebben ismerhetik meg. Sejtelmes árnyak és hangok, nappal kevésbé aktív éjszakai állatok mocorgása közepette sötétben világító szempárok követik az éjszakai látogató óvatos lépteit…

Az éjszakai állatkert szinte olyan, mint egy igazi dzsungelkaland! Fürkészd ki az állatok éjszakai életének titkait, amelyeket nappal szinte biztosan nem láthatsz! Szakvezetőinkkel bebarangolhatod a Kertet, segítségükkel betekintést nyerhetsz a kulisszák mögé is. Az eddigi évek során vendégeink jártak a zsiráfok fellegvárában, kézbe vehették az óriáskígyót, megismerkedhettek Gézával, a tapírral és bekukkanthattak az akvárium kulisszái mögé is. Idén te is részese lehetsz ennek a páratlan élménynek!

Éjszakai séta időpontok:*
o június 28. 19:00 Összes jegy elkelt!
o július 12. 19:00 Összes jegy elkelt!
o július 26. 19:00 Összes jegy elkelt!
o augusztus 16. 19:00 Összes jegy elkelt!
o augusztus 30. 19:00 Összes jegy elkelt!
o szeptember 13. 18:00
o szeptember 27. 18:00 Összes jegy elkelt!
o október 25. 17:30

* Heves eső esetén a sétát másnap rendezzük meg.

Jegyek 5000 Ft-os egységáron kaphatók a sétákat szervező Állatkerti Alapítvány irodájában, vagy átutalással előre kifizethetők. Az ár magában foglalja a belépődíjat és a szakvezetéses séta részvételi díját is. A jegyek korlátozott számára tekintettel kérjük, időben biztosítsd a helyed.

Jelentkezni lehet személyesen az Állatkerti Alapítvány irodájában minden nap 9-től 17:30-ig, vagy elektronikusan az info@allatkertialapitvany.hu email címen.

Megosztom