Hol és hánykor? Listáztuk a szülői értekezleteket.

2019-10-02

Öt napja van minden kedves, tiszteletbeli nevelőszülőnek arra, hogy alaposan áttanulmányozza az alábbi listát! Ezen megtalálja, hogy hol és mikor találkozhat személyesen örökbefogadott állata gondozójával, azaz éppen hol és mikor lesz az őt és kedvencét érintő szülői értekezlet október 6-án.

 

Minthogy egy-egy nevelőszülőnek gyakran több örökbefogadott állata is van, vagy egy család tagjainak különböző állatokat választottak, igyekeztünk időben és térben széthúzni az Állatkerti Nevelőszülők Találkozójának talán legnépszerűbb programjának, a szülői értekezletek kezdési idejét.
Milyen állatot fogadtál örökbe? Az alábbi listából kikeresheted, hogy gondozójával mikor és melyik helyszínen beszélgethetsz!

Afrikai óriás skorpió: 12:00 Varázshegy előtt
Aguti: 12:00 Pálmaház bejárat
Aldabrai óriásteknős: 11:30 Mérgesház
Aligátor: 12:00 Pálmaház bejárat
Alpaka: 12:30 Alpaka kifutó
Anakonda: 12:00 Pálmaház bejárat
Apáca fütyülőlúd: 13:00 Ausztrálház
Aranyhasú mangábé: 12:30 Maki kifutó
Ayam cemani: 14:00 Dámsimogató
Ázsiai vadkutya: 13:00 Oroszlán kifutó
Bálványboa: 11:30 Dél-Amerika kifutó
Bambuszcápa: 13:30 Cápasuli előtt
Barna medve: 13:00 Oroszlán kifutó
Batla: 12:00 Xantus-ház
Bennett-kenguru: 13:00 Ausztrál ösvény
Bohóchal: 13:30 Cápasuli előtt
Borjúfóka: 11:30 Pingvin kifutó
Botsáska: 12:00 Varázshegy előtt
Bukázó sas: 13:00 Szürke óriáskengurunál
Bütykös csótány: 12:00 Varázshegy előtt
Cebu szigeteki disznó: 11:30 Mérgesház
Császárbajszú tamarin: 12:00 Pálmaház bejárat
Csuklyás cerkóf: 12:30 Maki kifutó
Csupasz turkáló: 12:00 Varázshegy előtt
Csupaszszemű kakadu: 13:00 Ausztrálház
Dajkacápa: 13:30 Cápasuli előtt
Dámszarvas: 14:00 Dámsimogató
Defassa-víziantilop: 11:30 Szurikáta kifutó
Derby-kenguru: 13:00 Szürke óriáskengurunál
Ecsetfarkú patkánykenguru: 13:00 Ausztrálház
Ecsetfülű disznó: 13:00 Bivalyház
Éji majom: 12:00 Pálmaház bejárat
Ékszerteknős: 11:30 Nagy-tó part
Elefánt: 12:00 Elefánt kifutó
Emu: 13:00 Ausztrál ösvény
Fakó keselyű: 13:00 Szürke óriáskengurunál
Falabella: 11:30 Holnemvolt Vár, istálló
Farksodró: 12:00 Varázshegy, Csillagtér
Fehérpatkány: 12:00 Varázshegy, Csillagtér
Fekete hattyú: 11:30 Nagy-tó part
Fekete-fehér vari: 12:30 Pávián kifutó
Feketeúszójú szirtcápa: 13:30 Cápasuli előtt
Flamingó: 11:30 Flamingóknál
Foltos szalamandra: 11:30 Bagolyvár
Földimalac: 12:30 Orrszarvú kifutó
Galléros pávián: 12:30 Pávián kifutó
Gólya: 11:30 Nagy-tó part
Gorilla: 13:00 Gorilla külső kifutó
Görög teknős: 12:30 Maki kifutó
Gundi: 14:00 Dámsimogató
Gyöngytyúk: 11:45 Holnemvoltvár, Majorság
Gyűrűsfarkú maki: 12:30 Maki kifutó
Hóbagoly: 13:00 Szürke óriáskengurunál
Holló: 12:00 Varázshegy, Csillagtér
Hucul ló: 11:30 Holnemvolt Vár, istálló
Indiai antilop: 13:00 Kispanda kifutó
Jácintkék ara: 12:00 Xantus-ház
Jávai langúr: 12:00 Xantus-ház
Jegesmedve: 11:30 Jegesmedve kifutó
Kacagójancsi (Marlenka): 12:00 Xantus-ház
Kacagójancsi (Kisjancsi): 12:00 V.hegy, Csillagtér
Kaffer szarvasvarjú: 11:30 Szurikáta kifutó
Kaméleon:12:00 Varázshegy előtt
Kea: 12:00 Xantus-ház
Kispanda: 13:00 Kispanda kifutó
Komodói varánusz: 11:30 Mérgesház
Kormorán: 12:00 Varázshegy, Csillagtér
Koronás daru: 13:00 Szürke óriáskengurunál
Koronásgalamb: 12:00 Xantus-ház
Kuszkusz: 13:00 Ausztrálház
Kúszógéb: 13:30 Cápasuli előtt
Lajhár: 12:00 Pálmaház bejárat
Leopárd muréna: 12:00 Akvárium bejárat
Luzoni kéregpatkány: 12:00 Varázshegy előtt
Lyle-repülőkutya: 13:00 Ausztrálház
Magyar tarka szarvasmarha és mangalica: 11:45 Holnemvolt Vár, Majorság
Manul: 13:00 Kispanda kifutó
Matakó: 12:00 Pálmaház bejárat
Mhorr-gazella: 11:30 Szurikáta kifutó
Minnesotai törpesertés: 11:30 Holnemvolt Vár, istálló
Mocsári teknős: 11:30 Bagolyvár
Mókusmajom: 11:30 Dél-Amerika kifutó
Mosómedve: 12:00 Varázshegy, Csillagtér
Muflon: 11:30 Bagolyvár
Muntyákszarvas: 11:30 Mérgesház
Nagy mara: 11:30 Dél-Amerika kifutó
Nagy mara (Szöcske): 12:00 Csillagtér
Nandu: 11:30 Dél-Amerika kifutó
Nemespapagáj: 13:00 Ausztrálház
Nílusi krokodil: 12:00 Akvárium bejárat
Nyala: 11:30 Szurikáta kifutó
Orangután: 13:00 Orangután kifutó
Óriás fűrészes sügér: 12:00 Cápasuli
Óriás sarkantyús teknős: 11:30 Szurikáta kifutó
Óriásvidra: 12:00 Óriásvidra kifutó
Ormányosmedve (Brunó, Julie, Rudi): 12:00 Varázshegy, Csillagtér
Ormányosmedve (Maszat): 11:30 Dél-Amerika kifutó
Oroszlán: 13:00 Oroszlán kifutó
Oroszlánfóka: 11:30 Jegesmedve kifutó
Orrszarvú: 12:30 Orrszarvú kifutó
Pelikán: 11:30 Nagy-tó part
Perzsa párduc: 13:00 Kispanda kifutó
Pingvin: 11:30 Pingvin kifutó
Pusztai sas: 12:00 V.hegy, Csillagtér
Rája: 13:30 Cápasuli előtt
Rókakuzu: 13:00 Ausztrál ösvény
Rókamanguszta: 13:00 Bivalyház
Rokokó varangy: 12:00 Pálmaház bejárat
Rózsás kakadu: 13:00 Ausztrálház
Rózsás kanalasgém: 12:00 Xantus-ház
Rozsomák: 13:00 Oroszlán kifutó
Rövidcsőrű hangyászsün: 13:00 Ausztrál ösvény
Sárga-kék ara: 11:30 Dél-Amerika kifutó
Sisakos baziliszkusz: 12:00 Pálmaház
Sisakos kazuár: 13:00 Szürke óriáskengurunál
Skarlát íbisz: 12:00 Xantus-ház
Sörényes hangyász: 12:00 Óriásvidra kifutó
Sugaras teknős: 12:00 Pálmaház bejárat
Sün: 11:30 Holnemvolt Vár, Sünispotály
Szakállas agáma: 13:00 Ausztrálház
Szerecsenmaki: 12:30 Maki kifutó
Szőrös tatu: 12:00 Pálmaház bejárat
Sztyeppi varánusz:11:30 Szurikáta kifutó
Szurikáta: 11:30 Szurikáta kifutó
Szürke gém: 11:30 Nagy-tó part
Szürke óriáskenguru: 13:00 a kifutójuknál
Takin: 13:00 Kispanda kifutó
Tapír: 11:30 Dél-Amerika kifutó
Tarajos sül: 13:00 Szürke óriáskengurunál
Társas prérikutya: 11:30 Dél-Amerika kifutó
Teve: 12:45 Teve kifutó
Tigris: 13:00 Kispanda kifutó
Tőkés réce: 11:30 Nagy-tó part
Törpe mongúz: 12:30 Orrszarvú kifutó
Törpe selyemmajom: 12:00 Pálmaház bejárat
Törpe szamár: 11:30 Holnemvolt Vár, istálló
Tüskéshátú egér: 13:00 Orrszarvú kifutó
Uhu (Szerencse): 11:30 Bagolyvár
Uhu (Huba, Bálint): 12:00 V.hegy, Csillagtér
Üregi bagoly: 12:00 Pálmaház bejárat
Üregi nyúl: 11:30 Bagolyvár
Vízidisznó: 11:30 Dél-Amerika kifutó
Víziló: 12:00 Víziló medence
Vombat: 13:30 Vombat kifutó
Vörös róka: 11:30 Bagolyvár
Vörös teju: 12:00 Pálmaház bejárat
Vörös vadbivaly: 13:00 Bivalyház
Vörös vari: 12:30 Pávián kifutó
Vöröskezű tamarin: 12:00 Pálmaház bejárat
Zebra: 13:00 Bivalyház
Zebracápa: 13:30 Cápasuli előtt
Zöld leguán: 12:00 Pálmaház bejárat
Zöldszárnyú ara: 11:30 Dél-Amerika kifutó
Zsiráf: 12:00 Zsiráf kifutó, etetőnél

Mérgeskígyók: 11:30 Mérgesház
Pókok: 12:00 Varázshegy előtt