Ha nyár, akkor Állatkerti Alapítvány a MagNet Banknál!

2019-07-01

Az Évszak Szervezete keretében a MagNet Banknál nyáron Alapítványunk számára lehet adakozni! Látogass el a MagNet Házba, támogasd Alapítványunkat a kihelyezett gyűjtődoboz segítségével, és vigyél haza egy apró emléket hálánk jeléül!

A MagNet Bank mindig is kiemelt fontosságot tulajdonított a társadalmi szervezetek segítésének. Idén már másodszor kerül sor az Évszak Szervezete Programra, melynek nyári főszereplője ezúttal az Állatkerti Alapítvány. Ennek a programnak a keretében az Andrássy úti MagNet Házban kaptunk egy adománygyűjtő dobozt, amelyet minden arra járó könnyedén megtalálhat. Az itt elhelyezett adományokat élményterápiára, illetve az állatok számára vásárolt játékokra fordítjuk.

Támogasd te is az Állatkerti Alapítványt és hálánk jeléül vigyél egy kedves kis ajándékot, melyet a gyűjtődoboz mellett található kosárból lehet kiválasztani.