Esti séta-idén már csak három alkalommal!

2013-09-04

Az állatkertben a zárás után sem áll meg az élet, de vajon mit csinálnak éjszaka az állatok? Ha kíváncsi vagy rá, akkor itt a remek alkalom, hiszen most nemcsak az esti hangulatba kóstolhatsz bele, de a kulisszák mögé is bekukucskálhatsz.

Az éjszakai állatkert szinte olyan, mint egy igazi dzsungelkaland! Fürkészd ki az állatok éjszakai életének titkait, amelyeket nappal szinte biztosan nem láthatsz! Szakvezetőinkkel bebarangolhatod a Kertet, és beleshetsz a rácsok, üvegfalak és kifutók mögött zajló titokzatos állatkerti életbe is.

A csoportok vezetői megmutatják például az állatorvosi rendelőt, vagy a takarmánykonyhát, a gondozók egészen közelről megismertetik az érdeklődőket a legkülönlegesebb állatokkal, sőt, még az akvárium látogatók számára láthatatlan részét is be lehet barangolni.

Idén te is részese lehetsz ennek a páratlan élménynek!

Esti séta időpontok*:
szeptember 12. csütörtök 18:00
Program: Dél-Amerika kifutó, Ausztrál-ház, zsiráf etetés
szeptember 26. csütörtök 18:00 az összes jegy elkelt!
Program: Takarmánykonyha, Vízparti Élet Háza, Állatbemutatós állatok
Október 31. csütörtök 17:30
Program: Pálmaház. Madagaszkár-ház, Rovarpince

* Rossz idő esetén a sétát másnap rendezzük meg.

Jegyek 5000 Ft-os egységáron kaphatók a sétákat szervező Állatkerti Alapítvány irodájában, vagy átutalással előre kifizethetők. Az ár magában foglalja a belépődíjat és a szakvezetéses séta részvételi díját is. A jegyek korlátozott számára tekintettel kérjük, időben biztosítsd a helyed.

A sokféle látnivalóból minden hónapban más-más érdekességet szedünk csokorba, így ha valaki többször is szívesen részt venne egy ilyen sétán, minden alkalommal újabb és újabb érdekességeket, rejtett helyeket ismerhet meg.

Jelentkezni lehet személyesen az Állatkerti Alapítvány irodájában minden nap 9-től 17:00-ig, vagy elektronikusan az info@allatkertialapitvany.hu email címen.

A programváltozás jogát fenntartjuk! A már megváltott jegyeket nem váltjuk vissza és nem cseréljük át más dátumra. Megértésüket köszönjük!