Civil PR Díjat kapott a Front Page Communications csapata Alapítványunk segítéséért

2016-11-16

A Magyar PR Szövetség (MPRSZ) idén először díjazott civil szervezetet támogató pro bono kampányt. A díjat a Front Page Communications csapata vehetett át azért az önkéntes munkáért, amellyel Alapítványunk népszerűsítését segítette.

A Civil PR Díjért azok az ügynökségek szállhattak versenybe, amelyek az MPRSZ és a Magnet Bank által szervezett Civil Rapid Randin kiválasztott szervezet kommunikációját fél éven át segítették önkéntes munkájukkal.

Elsőként a Front Page Communications csapata kapta meg a Civil PR Díjat  Alapítványunk támogatásáért. Az elmúlt fél évben a Front Page PR kommunikációs tanácsadással, sajtóanyagok készítésével és sajtószervezéssel segítette. A Civil PR Díjat Montskó Évával, az Alapítvány a Budapesti Állatkertért elnökével együtt vették át.

A Front Page az Alapítványtól Ikinyának, a kiszsiráfnak az örökbefogadását kapta ajándékba segítségéért.