Boldog szülinapot, Golo!

2020-09-26

Ma, azaz szeptember 27-én van a 40. születésnapja Golonak, a gorillahímnek. Isten éltessen ezüsthátú!

Zártkörű születésnapi bulit tartottak a főemlősházban (a nagyobb csoportosulások elkerülése érdekében), ahol gondozói finom gyümölcstortával kedveskedtek az ünnepeltnek.

Alapítványunk is méltó módon ünnepli Golót, mégpedig egy új, bronzfokozatú támogatóval: A Diófa Alapkezelő Zrt képviselői többször megnézték már a Golót, és példaértékűnek tartják viselkedését: Erőt sugárzó alkat, aki felelősen, gondoskodóan vezetgeti családját.

Alapítványunk tisztelőit is szeretné megajándékozni e jeles évforduló alkalmából. Készítettünk egy kvízt az facebook oldalunkra. Azok között, akik a poszt alá írt kommentben helyesen válaszolnak valamennyi kérdésre, 3 prémium örökbe fogadási csomagot sorsolunk ki.