Arany az óriásvidráknak

2014-12-09

Alonda, Cora és Cumana – a három óriásvidra – megérkezésük óta a közönség kedvencei. Játékos lényükkel, kecses mozgásukkal, hangos kiabálásukkal mindig lenyűgözik a látogatókat. Ezért fogadta örökbe őket a T-Systems Magyarország Zrt.

Az örökbefogadási ceremónián ugyan csak két vidralány vett részt (Alonda, a legnagyobb most kissé haragban van a többiekkel), de ők is elbűvölték Bánhegyi Zsófia marketing és kommunikációs igazgatót és Pintér János üzletág igazgatót, akik a T-Systems Magyarország Zrt. nevében átvették az örökbefogadást tanúsító díszes oklevelet Montskó Évától, az Alapítvány elnökétől.  A vendégeknek Prof. Dr.Persányi Miklós, azt Állatkert főigazgatója mesélt az állatokról.

A T-Systems Magyarország Zrt. az óriásvidrák örökbefogadásával az Állatkerti Alapítvány arany fokozatú támogatójává vált.