Angyalok Erdeje

2010-11-29

Ötszáz, Budapesten felállított karácsonyfa segítségével gyűjtik a felajánlásokat alapítványok, jótékony szervezetek az Angyalok Erdejében december elejétől. Jöjjön el, és szavazzon ránk!

Az Angyalok Erdeje a karácsonyi ünnepekre épülő vadonatúj kezdeményezés. A program központi eleme félezer feldíszített fenyőfák alkotta karácsonyfaerdő, amelyet a köz- és magánszféra együttesen hoz létre.

Az eseményt hagyományteremtő szándékkal indították útjára.
Az 500 db karácsonyfát 500 Magyarországon működő vállalkozás vásárolhatja és díszítheti fel, azzal a feltétellel, hogy pártfogásába kell vennie egy rászoruló nemes célt.

Alapítványunk szerencsés helyzetben van, mivel a Napoleon Boulevard együttes tagjai gondoltak a Budapesti Állatkert lakóira. Az együttes támogatásának köszönhetően az Angyalok Erdejében lesz fája az Állatkerti Alapítványnak is!

Az ide látogatók ingyenes kulturális eseményeken, koncerteken vehetnek részt, és „jótékonysági verseny” keretében normál díjas SMS-ben szavazhatnak a számukra legvonzóbb ügyekre. A legtöbb szavazatot elérő ügy 5 millió forintos fődíjat kap!

Kérjük szavazzanak ránk! SMS számunk, mely december 6-tól január 6-ig él az alábbi:
06-70-717-7500 üzenetben a 003-as kódot (a karácsonyfánk sorszámát) várjuk!
Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy egy nap, egy számról csak egy SMS küldhető!
Köszönjük!

Jöjjenek el december 12-én, vasárnap este 18:00-ra, amikor is támogatónk, a Napoleon Boulevard ad Mennyből az angyal címmel karácsonyi koncertet.

A helyszín a Felvonulási tér Műcsarnok és a Damjanich utca közé eső területe.

A rendezvény fővédnöke dr. Schmittné Makray Katalin, a Köztársasági Elnöki Hivatal képviseletében. A szervezők, a támogatók és a jótékonysági szervezetek remélik, hogy a fénybe borított város melegséget csempész az emberek szívébe.

Kedves Olvasóink!

Sajnos minden igyekezetünk ellenére, a hírlevélben rossz SMS számot adtunk meg. Helyesen mégegyszer:
06-70-717-7500
Szavazataikat köszönjük!