Állati élmények a Hungaroringen

2015-09-03

Motorbőgés, benzingőz, izgalmas autóverseny, - megszokott helyzetkép a Hungaroringről. De ezen a hét végén sokkal színesebb lesz a kínálat: állatbemutatók, Tapizoo, sőt, még az óriáskoalánk is ott várja a látogatókat a Kamion Euróba Bajnokság helyszínén.

Szeptember 5-én és 6-án kitelepülünk a Hungaroringre, a Kamion Európa Bajnokság helyszínére. Alapítványunk azért vállalkozik az ilyen jellegű rendezvényeken való részvételre, hogy a technikai környezetben is lehetőséget biztosítson a természettel, élővilággal való ismerkedésre. Volt már hasonló kezdeményezés (például az Opel családi napon), akkor sokan keresték Alapítványunkat, hogy megismerkedjenek Kartáccsal, Brúnóval vagy valamelyik más bemutatott állatunkkal. Most is várunk minden érdeklődőt a Super Gold mögötti helyszínen.

Állati jó élményeket kínálunk!