Albert élre tört

2016-11-07

Szeptemberben megjósoltuk: Albert, a tündéri kispanda kölyök hamarosan az élre kerülhet a legnépszerűbb állatok listáján. Ez már októberben bekövetkezett, így már harmadik hónapja a kispanda család (augusztusban Auróra, szeptemberben Ambrus, októberben pedig kölykük, Albert) tagjai vezetik a leggyakrabban örökbe fogadott állatok listáját.

Asha persze még mindig népszerű, most az ezüstérmet szerezte meg, a koalák között Nur-Nuru-Bin visszafurakodott a dobogóra, holott a múlt hónapban sokkal többen fogadták örökbe Vobarát, a másik koalát, aki most viszont nem került be a TOP10-be. A negyedik helyezésen Sisi, a kis zsiráf  és Niva, a gyönyörű tigrishölgy osztozott. Az ötödik helyen viszont négyes holtverseny alakult ki: Lone, az orángután-baba, Auróra, a kispanda-mama, Norbi, a fenséges hím tigris mellé egy olyan állatkerti lakó is csatlakozott, aki még soha nem szerepelt a legnépszerűbb állatok likstáján: Muki a vörösróka. A TOP10 további tagja (a megosztott hatodik helyen) Nadír, a párduchím és Moira, a kiskamasz orángután.