A kihagyhatatlan koncert: SZTÁRTESÓK AZ ÁLLATKERTBEN

2017-05-23

Éppen három hónap múlva, augusztus 23-án olyat láthat a nagyérdemű, mint még sohasem: egy színpadon szerepel Király Linda és Viktor, Tóth Gabi és Vera, valamint Vastag Csaba és Tamás 25. születésnapját ünneplő Alapítványunk jótékonysági koncertjén.

A Zenés Állatkerti esték sorozatának ráadáskoncertje augusztus 23-án 20:30 perckor kezdődik. Azon kedves látogatóink, akik e koncertre eljönnek hozzánk nemcsak egy páratlan zenei élménnyel lehetnek majd gazdagabbak, hanem a koncertbelépő megvásárlásával támogatják az Alapítványt, ezáltal az állatok jólétét, amiért az Állatkert saját testvérei - a közönség kedvenc jegesmedve-ikrekre, az újszülött zsiráf-féltestvérek, illetve Asha, a kiselefánt őszre várt kistestvérére – külön köszönetet mondanak.

A koncerten fellépő művészek egy különleges dalt is előadnak, amit kimondottan erre az alkalomra írt a Rakonczay Viktor - Orbán Tamás szerzőpáros.

Részletes információk: http://www.allatkertialapitvany.hu/rendezvenyek