Nevelőszülők Találkozója május 23-án!

2010-05-12

Szeretnénk emlékeztetni mindenkit, hogy a soron következő Nevelőszülők Találkozója 2010. május 23-án, vasárnap kerül megrendezésre. Kérjük a meghívót ne felejtsék otthon, hiszen az a nevelőszülők részére egyben belépőjegyként is szolgál.

Program:

11.00 Megnyitó - Nevelőszülőket köszönti Sebestyén Zsolt, alapítványi titkár

11.15 Szakvezetéses állatkerti séta, valamint növénykerti érdekességek bemutatása. Indulás a Főtérről csoportokban.

12.30 Szülői értekezlet

13.45 Tombola-sorsolás

14:30 Assam érkezése című film vetítése a Barlangteremben

14:30 Állatbemutató a Noé arénában

Tombola nyeremények:

Fődíj: Hegyvidék SCH Üdülőszálloda-lánc családi hétvégi üdülése

Számos nyeremény vár gazdára, többek között:
Egészségbérlet a Firstmed Centers Kft-től, értékes könyvek a Tessloff és Babilon valamint a Kossuth kiadóktól, Ziegler ostya finomságok, Földgömb magazin előfizetés, plüss vadállatok a Bear Impex és a Simex Kft-től, éves Vadon, Süni magazin előfizetések, belépők Fővárosi Nagycirkuszba, belépők az AquaWorld vízibirodalomba, valamint az Oázis Kertészeti Kft. ajándékai.

A tombolajáték bevételével az alapítvány az állatkifutók berendezésének gazdagítását támogatja.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy az esetleg kialakuló hosszú sorban állás elkerülhető, ha az Alapítvány irodájában elővételben vásárolják meg kísérőiknek a jegyeket. (Minden nap nyitva vagyunk reggel 9 órától 18-ig.)

Mindenkit sok szeretettel várunk vasárnap már reggel 9 órától!